letoltes

Közlemény a GTK helyzetéről

Kedves Hallgatótársak!

Minden bizonnyal már a legtöbben értesültetek valamilyen formában a Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar helyzetéről Egyetemünkön.

Az elmúlt napok, hetek eseményei, mint megannyi vezetőt, oktatót és hallgatót, úgy a Kari Hallgatói Tanácsot is megrendítették. Meglepetten, sok kérdésben kompetencia hiányában tanácstalanul, a lehetséges végkimeneteleket mérlegelve állunk a helyzet előtt, de egyöntetűen és határozottan reméljük, a GTK, ahogyan közel már 20 éve, úgy a jövőben is a Műegyetem része marad.

Ezúton kívánunk kitartást minden GTK-s hallgatónak, kiemelten a GTK Hallgatói Képviseletnek ebben a kaotikusnak tűnő, nehéz időszakban. Reméljük, a lehető leghamarabb kompromisszumra és előremutató megoldásra jutnak intézményünk vezetői ebben a kérdésben és a továbbiakban eredményes együttműködésben folytathatja majd munkáját a BME nyolc kara.

Üdvözlettel,

KHT